Наші традиції

Доброю традицією в Турійському Будинку дитячої творчості стало проведення вже сім років поспіль свята декоративно-ужиткового мистецтва "Сучасні українські посиденьки".

Народне мистецтво багатонаціональне й різноманітне. Його створював народ протягом століть власними руками, розумом правдою світобачення, кохаючись у прекрасному, зберігаючи вікові традиції мистецтва, передаючи їх з покоління в покоління. Так поступово створювались осередки ткацтва, вишивки, килимарства, плетіння з лози, плетіння з соломки. Здавна славилися і майстри на Волині. На даний час давнє мистецтво відроджується.

В українського народу на його землі глибоке тисячолітнє коріння. Українці, як і інші народи, пройшли довгий шлях розвитку, що відзначився в усіх сферах життя – культурі, мові, побуті. Україна може пишатися своєю древньою величною історією.

В роки незалежності для нашого народу з’явилась прекрасна можливість відроджувати давні традиції, культуру, мову, які є символами національної гордості. Кожен громадянин має право вільно жити, розвиватись та творити на рідній землі і зобов’язаний її захищати, гордо носити ім’я «українець», і ніколи не зраджувати інтересам свого народу. Завдання педагогів полягає у тому, щоб допомогти дітям усвідомити їх національну приналежність до українського народу і виховувати любов та повагу до всього рідного.

Кожна людина народилась і живе в певному куточку землі. Тут вона зробила свої перші кроки, пізнала людей, природу. І для всіх людей у всі віки це місце було найдорожчим, найкращим і найріднішим. З маленьких і великих міст та сіл, клаптиків землі, складається наша Україна. І якщо з дитинства вчити дітей любити свій рідний край, свій народ, шанувати його звичаї та традиції, то будучи дорослим, куди б не занесла доля людину, вона буде пам’ятати, цінувати свій народ, свою родину, Україну.

Ось деякі фрагменти цього дійства.

відкриттян творчої майстерніВ творчій майстерні

Робота гуртікківців з виробамиГуртківці працюють

 БедрикВихованки студії "Бедрик"

Вироби учасників конкурсуВироби учасників конкурсу

Щорічно Будинок дитячої творчості приймає нове поповнення гуртківців. Вже стало доброю традицією для нових вихованців влаштовувати свято "Посвята в гуртківці". Під час дійства дітям пов'язують жовті хустинки - символ гуртківця, які вони одягають під час проведення урочистостей. Захід проходить змітовно і цікаво, тут всі знайомляться з педагогами,презентується зміст діяльності закладу протягом року та ставляться завдання для нового поповнення.

Ведучі-клоуни з ПеппіКлоуни з Пеппі розгадують загадки

Вихованці Будинку дитячої творчостіУчасники свята "Посвята в гуртківці"

Веселі ігри з клоунамиГра "Веселий тунель"

Вихованці вокального гуртка Вихованці вокального гуртка "Кантабіле"

Кiлькiсть переглядiв: 760

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 17 Червня 2021

Цей сайт безкоштовний!