Бібліотека

Видання педагогів Турійського Будинку дитячої творчості

Савка Валентина Василівна

Назва книги
Добрі плоди Автором збірки "Добрі плоди є методист Будинку дитячої творчості Савка Валентина Василівна. Казки та оповідання адресовані батькам, вчителям, керівникам гуртків для опрацювання їх з дітьми за допомогою питань.
Завантажити книгу.
Країна добра Назва збірки "Країна добра". Автор в даній збірці розробила казки для дітей молодшого шкільного віку.
Завантажити книгу.
Обкладинка "Про що пташечка співає", казки та оповідання для дітей молодшого шкільного віку
Завантажити книгу
Хатинка До збірника "Хатинка Доброти" увійшли казки, які спонукають читача до роздумів про головні питання буття, його моральні засади. Книгу можна використовувати вчителям, учням , студентам педагогічних вузів.
Завантажити книгу
Будь здоровим "Будь здоровим, мудрим, вихованим": Посібник з виховної роботи. Даний посібник може бути використаний як дітьми для самовиховання та самовдосконалення, так і педагогами для роботи з гуртківцями під час проведення занять.
Завантажити книгу
Посібник
Збірник «Розвивай здібності вихованців» адресований вчителям трудового навчання, керівникам гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчально-виховних закладів, для підготовки та змістовного проведення занять гуртків, уроків, збагачення їх ігровим матеріалом, закріплення та повторення вивченого матеріалу, розширення кругозору вихованців
Завантажити книгу
Посібник «Твори сам – навчи інших» допоможуть молодим керівникам гуртків позашкільних навчально-виховних закладів у підготовці та проведенні занять гуртків, зорієнтують у вимогах та нормативах основної документації педагога, у питаннях самоосвіти.
Методичні рекомендації складені на основі матеріалів обласних семінарів педагогів позашкільних навчальних закладів, досвіду роботи керівників гуртків Турійського Будинку дитячої творчості.
Завантажити книгу

Музика Юлія Олександрівна

Назва книги
Посібник Музики Ю.О. Посібник "Використанння інноваційних технологій в роботі учнівського самоврядування" розробила Музика Юлія Олександрівна, методист Будинку дитячої творчості.
Посібник містить розробки занять для навчання активу та тренінги, створені для роботи над районною програмою "Твоє здоров'я - в твоїх руках". Заняття побудовані на основі активних та інтерактивних технологій.
Завантажити книгу

Сахарук Оксана Петрівна

Назва книги
Посібник Сахарук О.П. Добірка сценаріїв містить багато віршів ігор, конкурсів відрізняється тематичною різноманітністю та доступністю у практичній реалізації. Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти.

Завантажити книгу

Наумчик Наталія Володимирівна

Назва книги
Посібник Наумчик Н.В.Збірка "Екологічна варта Турійського краю" створений за матеріалами районного конкурсу екологічних агітбригад. У ньому вміщені сценарії кращих виступів. Даний збірник стане в нагоді школярам, вчитлям загальноосвітніх навчальних закладів.

Завантажити книгу
 Екологічний=До збірника увійшли роботи переможців і призерів районних та обласних конкурсів: науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ", "Intel-Eko-Україна", винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.
Даний посібник стане в нагоді як педагогам зі стажем, так і молодим спеціалістам при організації роботи по науково-дослідницькому проектуванню.

Завантажити книгу

Гаврилюк Андрій Васильович, педагог-організатор Боблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Назва книги
Посібник Гаврилюка А.В.Посібник "Колективні творчі справи як засіб впливу на розвиток учнівського колективу"

Завантажити книгу
Кiлькiсть переглядiв: 1099

Коментарi

 • Віктор Андрійчук

  2014-07-19 20:12:37

  Дякую автору за змістовні заняття, тренінги з посібника "Використання інноваційних технологій в роботі учнівського самоврядування" використовую в своїй роботі....

 • Олександр Міщук

  2014-07-19 20:07:26

  Цікава збірка сценаріїв "З дітьми і для дітей". Дякую автору за гарно підібрані конкурси , ігри, свята розміщені в посібнику....

 • Інна Карпук

  2014-07-19 20:04:44

  Цікаві збірки казочок автора Савки Валентини Василівни. Використовую в роботі з молодшими школярами....

 • Таня Власюк

  2014-04-27 12:28:34

  Дякуємо за цікаві та змістовні посібники. Дуже сподобалися казки автора Савки В.В., посібник "З дітьми і для дітей" Сахарук О.П....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 17 Червня 2021

Цей сайт безкоштовний!